Yookidoo

112,90 zł

Wysyłka w 24 godziny

Dostępność: Wysoka

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł

Właściwości

  • Wiek - 2l+
Opis produktu

Yookidoo Odrzutowa Kaczka Pirat

Numer kat. 40170

Wyjątkowa zabawka do kąpieli na baterie! Odrzutowa kaczka z wymiennymi akcesoriami o tematyce pirackiej umożliwia i zachęca dziecko do kreatywnej zabawy, tworząc ciekawe kreacje. Zabawka pływa samodzielnie po wodzie, a obrotowa armatka i nóżki zmieniają jej trasę pływania. Zaprojektowana z miłości do czasu spędzonego na zabawie w kąpieli! Zabawa z kaczką to pełnia szczęścia i wiele sposobów zabawy w wannie. Idealna do wspólnej rozwijającej zabawy z dzieckiem. Załączony pojemnik mocowany do wanny, pomoże w przechowywaniu kaczki i jej akcesorii. Zabawka oferuje wiele sposobów odkrywczej i niekończącej się zabawy w wodzie.

Jak się bawić?

Aby pomóc dziecku zapoznać się z zabawką, proponujemy wspólną zabawę rodzica z dzieckiem za pierwszym razem. Uruchom kaczkę naciskajac przycisk z przodu podstawy i upewnij się, że poziom wody wynosi minimum 10 cm. Następnie umieść Kaczkę w wodzie. Zauważ, że gdy woda rozpyla się z armaty bezpośrednio do tyłu, kaczka odrzutowa pływa prosto. Kiedy armatkę obrócimy na boki, kaczka skręca i obraca się w wodzie. Przytwierdzając w odpowiednie otwory na kaczce akcesoria, nadajemy jej indywidualny charakter. Różne rozmieszczenie nóżek Kaczki wpływa na jej tor czy styl pływania. Zwilż przyssawkę i dociśnij  do ściany wanny i nałóż pojemnik na pokrętło. Po zabawie w celu wysusznia, wsuń akcesoria do organizera do przechowywania i umieść kaczkę odrzutową na górze pojemnika.

Główne zalety:

bardzo prosta w obsłudze dla małego dziecka

rozwija koordynację wzrokowo-ruchową

zasilany bateriami system pompujący wodę z wanny

15 pirackich akcesoriów pozwala tworzyć różne postacie z kaczki

łatwy w obsłudze przycisk włączania / wyłączania

możliwość zmiany kierunku płynięcia kaczki

obracająca się armata wodna, zmienia ścieżkę kąpieli kaczki

różne rozmieszczenie nóżek kaczki wpływa na jej styl pływania

W zestawie:

1x zasilana bateryjnie odrzutowa Kaczka

15x akcesorii o tematyce pirackiej

1x pojemnik do przechowywania z wieszaczkiem na przyssawkę

Akcesoria pirackie:

2 x zestawy oczu

2 x kacze dzioby

2 x kacze nóżki

1 x kapelusz

1 x bandana

1 x flaga

1 x miecz

1 x skrzynia skarbów

1 x kurtka

1 x koszula

1 x broda

1 x papuga

Użytkowanie:

po każdym użyciu dokładnie wysuszyć, nie pozostawiać w wodzie

Wymiary opakowania:

szerokość 23 cm

wysokość 19 cm

głębokość 13 cm

Wymaga 4 baterii "AAA", nie dołączone.

Yookidoo to marka produktów wyjątkowych, wspierających rozwój dzieci oraz zaprojektowanych tak aby pobudzały ich wyobraźnię. Yookidoo celebruje fakt odkrywczej zabawy dziecka wprowadzając zupełnie nowe podejście do zabawy i nauki poprzez stymulowanie dziecka wysoce innowacyjnymi oraz interaktywnymi produktami. Marka wywodzi się ze studia design'u wprowadzając tak rozwojowe zabawki, stworzyła zupełnie nową kategorię produktów, które natychmiast stały się bestsellerami na całym świecie. Zabawki dla niemowląt Yookidoo przeznaczone są do zabawy, rozrywki, poszukiwania i odkrywania. Uruchomiona ponad 10 lat temu linia zabawek do kąpieli, była tak rewolucyjna, że na zawsze zmieniła całą kategorię zabawek do kąpieli. Produkty Yookidoo dystrybuowane są do ponad 30 krajów na całym świecie, zaspokajają potrzeby milionów szczęśliwych rodziców i wesołych dzieci.