Taf Toys Łuk do wózka

84,87 zł

Cena: 79,87 zł brutto

Obniżka!

Muzyczny łuk Taf Toys to wspaniałe połączenie zabawy z dobroczynnym wpływem na zdrowie i rozwój psychoruchowy Twojego Maluszka.

 

 

Harmonijny rozwój

Kolorowe elementy pobudzają Malucha do zabawy  – chwytania, przyglądania się i zauważania pewnych szczegółów, np. reakcji zabawek na dotyk. Grzechocząca ośmiorniczka z elastycznymi nóżkami, dzwoneczek rybka oraz grzechocząca myszka na pewno wzbudzą wielkie zainteresowanie i sympatię Twojego Dziecka. Poprzez radosną zabawę Maluch harmonijnie rozwija motorykę ciała oraz kształtuje zmysły: wzroku, słuchu i dotyku, zaś żywe i radosne kolory pozytywnie wpływają na jego rozwój emocjonalny.

 

Barwni przyjaciele na wyciągnięcie małej rączki

Dziecko reaguje na ruch, barwy i melodie, uczy się precyzyjniej poruszać i panować nad swoim ciałem. Zafascynowane nowymi przyjaciółmi z ochotą spędzi z nimi miłe, a zarazem korzystne dla zdrowia i rozwoju chwile.

Wyposażony w elastyczne klipsy jest łatwy w montażu i dopasowuje się do fotelików samochodowych, wózków i łóżeczek.    

Wiek: 0+

 

 Najważniejsze bezpieczeństwo

W trosce o delikatną skórę Twojego Dziecka maskotki wykonano z bezpiecznej i bardzo miękkiej tkaniny. Posiada ona również unijne certyfikaty bezpieczeństwa – nasz priorytet to komfort i bezpieczeństwo każdego malucha

Wszystkie zabawki spełniają wymogi Unii Europejskiej:

  • EN71 (rygorystyczna norma składająca się 11częsci m.in właściwości mechaniczne i fizyczne, palność, specyfikacja materiałowa )
  • ASTM – Amerykańskie Stowarzyszenie Badań i Materiałów

Zabawki Taf Toys:

  • Nie zawierają ftalanów
  • Nie zawierają barwników azowych
  • Są zgodne z WEEE
  • Nie zawierają ołowiu.
  • Są zgodne z RoHS (Unijna dyrektywa Restriction of Hazardous Substances (2002/95/EC), Dyrektywa ta zakłada, że nowy sprzęt elektroniczny wprowadzany do obiegu na terenie Unii Europejskiej począwszy od 1 lipca 2006 nie będzie zawierał materiałów szkodliwych: ołowiu, rtęci, kadmu, sześciowartościowego chromu, polibromowego difenylu (PBB) i polibromowego eteru fenylowego (PBDE).


Brak komentarzy od klienta w tym momencie.