Tommee Tippee Zestaw do karmienia piersią początkowy

159,90 zł

Cena: 149,90 zł brutto

Obniżka!

Tommee Tippee Zestaw do karmienia piersią początkowy NOWOŚĆ!

Zestaw zawiera:

Laktator ręczny,
Pojemnik do sterylizacji
Butelka 3 x 150 ml
Smoczek Pure 0-3m 2 szt.
Wkładki laktacyjne 56 szt.
Zakrętka do butelek 4 szt.
Pojemnik na mleko 5szt.

Laktator ręczny Tommee Tippee to najwyższa jakość i wydajność połączona z prostotą obsługi oraz satysfakcją Matek. Zaprojektowany tak, aby okres karmienia był w pełni komfortowym i pięknym czasem w życiu każdej kobiety.

Innowacyjna elastyczna przyssawka laktatora w delikatny sposób dopasowuje się do kształtu każdej piersi gwarantując komfort używania oraz optymalną wydajność. Ręczna pompka umożliwia pełną kontrolę nad siłą odciągania pokarmu i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb i preferencji kobiety.

Idealne rozwiązanie w wypadku nadmiaru pokarmu, problemów z laktacją lub konieczności zostawienia Dziecka pod opieką na czas karmienia.

Laktator składa się tylko z trzech części i jest bardzo łatwy w czyszczeniu i powtórnym składaniu.

Dołączone do zestawu wkładki laktacyjne są niezwykle cienkie i dyskretne, posiadają delikatny przylepiec utrzymujący je w jednej pozycji. W trosce o wrażliwą skórę piersi wykonano je z ultra chłonnego, miękkiego i oddychającego materiału.

Butelki Tommee Tippee z serii CLOSER to NATURE ® zostały zaprojektowane w trosce o dobro i najwyższy komfort Matki i Dziecka. Dzięki rewolucyjnemu systemowi karmienia imitują naturalną giętkość, dotyk i ruch matczynej piersi, ułatwiając połączenie karmienia piersią z karmieniem butelką.

Butelki posiadają smoczek wyposażony w czuły zawór antykolkowy o wolnym przepływie 0m+. Kształtem przypomina on pierś i sutek Matki, jest też w naturalny sposób elastyczny i giętki, co ułatwia Dziecku szybkie i nieinwazyjne przestawienie się na ten sposób karmienia.

To idealne rozwiązanie dla Matek chcących powoli usamodzielniać swoją Pociechę lub bez problemu zostawiać ją pod opieką innych, mając zagwarantowany komfort i spokój Malucha, który będzie nakarmiony o stałej porze i w sposób niemal identyczny jak przez Mamę.

Butelki są:

łatwe w utrzymaniu: możliwość sterylizacji, zamrażania, podgrzewania w mikrofalówce,
wyposażone w naturalnie wyginający się smoczek, kształtem przypominający pierś i sutek mamy.

  • Pojemność Zestawy butelek
  • Materiał Plastik
  • Typ laktatora Laktatory ręczne

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.