Maty ochronne pod fotelik Diono

Maty ochronne pod fotelik Diono

  admin  

 (482)    (11)

Ten, kto sporo podróżuje z małym dzieckiem wie, jak często trzeba prać pokrowiec fotelika samochodowego, a co za tym idzie – również tapicerkę. Dla tych, którzy nie mają pojęcia, jasna odpowiedź – bardzo często. Maluchy jedzą w aucie, piją, załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne, niektórym dolega choroba lokomocyjna – zdarza im się więc nabrudzić. Mamy na to sposób! Maty ochronne Diono.

Dla kogo?

Maty Diono stworzone zostały z myślą o Rodzicach, którzy lubią swoje auta ;). A nie lubią z kolei, kiedy widzą na tapicerce zarysowania, wgniecenia i zabrudzenia, a nawet rozdarcia. Ze względu na fakt, iż producenci zadbali o szeroki wybór produktów, możemy dostosować matę do wielkości fotelika i zakupić ją z myślą o użytkowaniu przez najmłodsze dzieci – te, które dopiero się urodziły (można zamontować na macie nosidełko zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy), lub te starsze, które podróżują już w fotelikach z wysokim oparciem. To bardzo przydatny i praktyczny gadżet, o dużej funkcjonalności. Jest jednocześnie bardzo prosty, choć dodać należy, że są modele mniej i bardziej skomplikowane. Niektóre posiadają na przykład organizery na drobne przedmioty używane podczas podróży. 

Dlaczego warto?

Ochraniacze montowane pod fotelikami bardzo skutecznie chronią tapicerkę skórzaną oraz materiałową przed zabrudzeniami i usterkami mechanicznymi. Posiadający ten przedmiot Rodzice nie muszą martwić się plamami z skoków, resztkami jedzenia, błotem czy piaskiem. Maty mają sporo innych zalet. Oto one:

- posiadają podłoże antypoślizgowe, które niweluje do minimum ruch fotelików;

- wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów,  chronią więc przed wgłębieniami w tapicerce, powodowanymi przez ciężkie siedzonka;

- są proste w montażu, nietrudno je nałożyć na tapicerkę;

- są dostosowane do systemu ISOFIX, pasują więc do wszystkich rodzajów foteli;

- łatwo się je czyści, ponieważ do ich produkcji użyto najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych;

- można je użytkować przez bardzo długi czas – są niezwykle trwałe i odporne;

- można ją zamontować w każdym samochodzie;

- dodatkowo można zakupić folię przeciwsłoneczną, która chroni przed nagrzewaniem się fotelika;

- są wodoodporne – nie wchłaniają wilgoci, a każde zabrudzenie łatwo i szybko usunąć.

Jeśli poszukujesz akcesoriów samochodowych, które cechują się świetną jakością, funkcjonalnością oraz trwałością – przyjrzyj się dokładniej podkładkom pod fotelik Diono.  Dostępne są w różnych wariantach cenowych, toteż każdy Rodzic z pewnością wybierze coś dla siebie.

 (482)    (11)

Odbierz w paczkomacie - InPost